• background-27

Aktiviteler

Havuz & Plaj

Tatil Köyümüzün kalabalıktan uzak özel plajında her gün temizlenen sahili ile deniz keyfi bambaşka yaşanıyor . Aileler burada hem Marmara’nın güzelliğin tadına varıyor hem de plaj voleybolu turnuvalarıyla bol bol eğleniyor.

Bayanlar! Rizom sizin için her şeyi düşündü. Rizom Tatil Köyü ‘nün 4000 metrekarelik yeni bayanlar kompleksi ; Yetişkin, çocuk, kaydırak, aktivite havuzu olmak üzere 4 adet havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj salonları, fitness center, yiyecek ve içecek üniteleri ve mescitten oluşuyor. Böylelikle bayanlar gönül rahatlığıyla tatil yapıyor ve dinleniyor.

Bu tatil hiç bitmesin. Rizom Tatil Köyü’nün tüm aile fertleri için tek tek düşünülmüş ve Bay, Bayan ayrı ayrı tasarlanmış havuzlarında tatili gelenek, örf ve adetlerine göre yaşanıyor. Bayanlar ve baylar için ayrı aqua parklarda 600 metrekarelik erkekler havuzu ve 300 m2 alanda kurulu 1200 metrekarelik kullanım alanı olan baylar havuzunda gün boyu devam eden sınırız aktiviteler sizleri bekliyor. Bayanlar ve baylar havuzunda ayrı ayrı bulunan çocuk havuzlarında çocuklar suyun keyfini çıkarırken tatil hiç bitmesin istiyor.

Mini Club

BİZİMLE EĞLENİR MİSİNİZ ?

Tatil köyümüzde gün boyu süren ve akşam da devam eden aktivitelerle ailece çok eğleneceksiniz. Animasyon ekibi plaj voleybolu havuz oyunları oyun salonlarında langırt masa tenisi tavla okey gibi oyunlar oynayacak çocuk havuzları ve mini club , oyun alanlarında doyasıya eğlenerek daha birçok aktivite ile unutamayacakları bir tatil geçirecekler.

Animasyon

Eğlenceli zamanlar için Tatil köyümüzde gün boyunca süren ve akşam da devam eden aktivitelerle ailece çok eğleneceksiniz. Plaj voleybolu havuz oyunları oyun salonlarında langırt masa tenisi tavla okey gibi oyunlarla büyükler tatilin keyfini çıkarırken minik afacanlar da oyunlar oynayacak çocuk havuzları ve oyun alanlarında doyasıya eğlenerek daha birçok aktivite ile kendilerinden geçecek ve tatil hiç bitmesin isteyecekler.

Spor Kompleksi

Yürüyüş parkuru, Basketbol, Halı saha da futbol, veleybol sahamızla gün boyu sporun keyfini çıkarın.

Etkinliklerimiz

İbadetlerinizi rahatça yerine getirebileceğiniz Bay ve Bayan Mescidi ve okuma salonlarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Her gün Canlı Müzik, Çocuklar için çeşitli aktivite programları, Gündüz havuzlarımızda ve Akşam gerek çocuklar için gerekse yetişkin misafirlerimiz için Animasyon ekibimizin hazırladığı programlar, Ramazan ayı boyunca sohbet programları, Hocalarımız eşliğinde Teravih Namazı, çeşitli eğlence programları ve Gece boyunca sahur vaktine kadar havuzlarımızdan yararlanma imkânı.