• 444 64 95
18.07.2024
19.07.2024
Rizom Tatil Köyü | Kurumsal | Helal tatil köyü |


RİZOM TATİL KÖYÜ KURUMSAL

Hedefimiz; hayalini kurduğunuz helal tatili size en mükemmel şekilde yaşatmaktır. Hayalinizi Rizom Tatil Köyü ile gerçekleştirecek, hatta beklediğiniz standartların üzerinde bir hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız.

Rizom Tatil Köyü Ailesi olarak; yenilikçi ve titiz bir yönetim ile sizleri karşılıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi en iyi şartlarda ağırlamak için, güler yüzlü hizmet anlayışıyla, Rizom Tatil Köyü kapılarını sizlere açıyoruz. Ve helal tatil anlayışına yepyeni bir anlam kazandırıyoruz.

Marmara’nın doğu kıyısında, deniz ve doğanın eşsiz güzelliği içinde İstanbul’un yanı başında, Yalova’da, HELAL TATİL konseptiyle sizlerleyiz.

Rizom Tatil Köyü, titiz ve güler yüzlü hizmetini helal tatil standartlarında sizlere sunarken, aynı zamanda mahremiyete saygının en üst planda olduğu bulundurulduğu bir tesis olarak sizlere hizmet vermektedir.

Huzurun, konforun ve kalitenin en üst seviyede sunulduğu bir tatil anlayışıyla sizlerleyiz.

YÖNETİM

YÖNETİMİN MESAJI

Rizom tatil köyünde konfor bir ayrıcalık değil, her ayrıntıda yer alan doğal bir önceliktir. İhtiyaç duyabileceğiniz detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Marmara Denizi’nin doğu kıyısında yer alan ve birbirinden ayrı tasarlanmış tatil evleriyle Rizom Tatil Köyü, İstanbul’a yakın konumu ve çevresindeki doğal güzellikleri ile huzurlu bir tatil hizmeti sunmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI

Rizom Tatil Köyü’nün temel amacı: bünyemizde bulunan çalışanların, sektördeki diğer çalışanlara göre daha eğitimli, daha titiz ve motivasyonu yüksek şekilde işi yürütmesine imkân sağlamaktır.

İnsan Kaynakları olarak misyonumuz; Rizom Tatil Köyü’nün, her bir misafirinin değerlerini ve beklentilerini kendi sorumluluğumuz altına almaktır.

İnsan Kaynakları olarak; tüm çalışanlarımızdan, misafirlerin beklentilerinin üstünde bir performans göstermelerini ve kaliteli bir hizmet vermelerini bekliyoruz. Bunların yanında tüm çalışanlarımızın istihdamını, insan ilişkileri ve haklarını titizlikle sağlamaktayız. Bu imkanları sağlarken kişisel ahlaka ve çalışana verilmesi gereken değerden asla taviz vermemekteyiz.

Rizom Tatil Köyü olarak, kişisel iletişim, bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygıya öncelik verilmiş bir iş ortamını oluşturarak desteklemekteyiz. Bu imkanları sağlarken, çalışanlarımızın gizlilik ve mahremiyetlerine saygının korunmasına özen göstermekteyiz.

Rizom Tatil Köyü Yönetim Ekibi Oluştururken;

• İşe alım ve terfi süreçlerinde seçici olmak,

• Çalışanları heyecan verici hedeflere yönlendirmek,

• Çalışanları yüksek performans standartlarıyla yönetmek,

• Çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı vermek,Rizom Tatil Köyü Ailesine katılabilmek için;

• Güvenilir,

• Başkalarının haklarına saygılı,

• Etik değerlere bağlı,

• Değişime açık,

• Uzun vadeli düşünebilme,

• Ekip ruhu taşıyabilme,

• Branşında kalifiye olma şartları aranmaktadır.KALİTE POLİTİKASI

Tatil Köyünde dini inançlarımıza ve helal şartlarına uygun bir ortam sağlayarak sürekli kendimizi geliştirmeyi amaç edinen bir kurumuz. Hizmet Kalitesine ve misafir memnuniyetine büyük önem vermekteyiz.

Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini önceden düşünüp, planlama yaparak aynı sektördeki diğer kurumlardan farkımızı ortaya koymaktayız.

Tüm faaliyetlerimizde yasal kurallara uyarak, uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz. Tatil Köyünde gıdaların hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunum aşamalarında gıda güvenliği yasalarına, hijyen standartları ve helal üretim kurallarına uygun olarak, sağlıklı, helal, hijyenik gıdalar üretir ve sunarız.

Ekip çalışmasına verdiğimiz önemle, huzurlu çalışma ortamımızla, saygı ve güven ile çalışanlarımızın da misafirlerimiz gibi kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlarız.

RİZOM TATİL KÖYÜ YÖNETİM