• 444 64 95
18.07.2024
19.07.2024
Rizom | Havuz Plaj

Hanımlara Pozitif Ayrımcılık

Rizom Tatil Köyü’nde konfor bir ayrıcalık değil, her ayrıntıda yer alan doğal bir önceliktir. İhtiyaç duyulabilecek her türlü detay düşünülerek tasarlanmıştır

Rizom Tatil Köyü’nün tüm aile fertleri için tek tek düşünülmüş ve Kadın, Erkek ayrı tasarlanmış havuzlarında, tatiller gelenek, örf ve adetlerine göre yaşanıyor. Kadınlar kompleksi dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılmıştır ve Erkekler havuzundan iki kat daha büyüktür.

Kadınlar Havuzu

Kadın misafirlerin konforu için her şeyi düşünüyor. Etrafı dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılmış 5000 metrekarelik bayanlar kompleksi; Yetişkin, çocuk, aqua, aktivite havuzu olmak üzere 4 adet havuz ve Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Masaj Salonları, yiyecek ve içecek üniteleri ile mescitten oluşuyor. Kadın misafirlerin gönül rahatlığıyla havuz keyfi yapması için tüm ayrıntılar hassasiyetle tasarlanmıştır.

Erkekler Havuzu

Erkek misafirlere özel tasarlanmış yetişkin, çocuk, aqua, aktivite havuzu olmak üzere 4 adet havuzda gün boyunca birbirinden özel aktivitelerle keyifli bir tatil sunuyor.

Aile Plajı

Muhafazakar aile otelimizde ailenizle birlikte huzurlu ve güvenli bir tatil geçirmeniz için tasarlanmış aile plajımızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Havuz Snack

Havuz keyfinize ara vermeden gün içinde soğuk içecekler, aperatif atıştırmalıklar ve çayı keyfi yapmak için gün boyu hizmet sunmaktadır.

Spa & Wellnes

Kadın ve Erkekler komplekslerinde ayrı ayrı tasarlanmış spa merkezlerinde profesyonel hizmet sunulmaktadır.

Aqua Park

Kadın ve erkekler komplekslerinde bulunan Aqua parklarımızda eğlenceli vakitler geçirin.